O nás

Sme slovenská bylinkáreň založená v roku 2008, ktorá sa stará už 11. rok o Vaše zdravie pomocou prírody.

Nájdete u nás tisíce byliniek – od čajíkov, cez oleje a tinktúry z púčikov rastlín až po biopotraviny. Patríme k eshopom s najlacnejším poštovným na Slovensku.

Internetový portál a kamenné obchody ZDRAVÝ SVET s.r.o. je logickým pokračovaním nášho dlhoročného projektu a vízií, ktorých počiatok sa datuje niekedy do roku 1996.

Náš obchod ponúka v súčasnosti zákazníkom viac ako 5000 položiek tovaru vo viac ako 300 tovarových kategóriach.

Väčšinu tovaru môžeme dodať bez dlhšieho čakania, pretože prevažná väčšina ponúkaného tovaru je skladom. Základnou firemnou politikou je predovšetkým kvalita, ale dobré vzťahy s dodávateľmi nám umožňujú ponúknuť Vám aj výhodné ceny.

Chceme, aby náš internetový obchod nebol len obchodom, ale aj miestom, kde sa budete môcť s nami poradiť o Vašich problémoch, na čo sme pre Vás pripravili rôzne poradne. Taktiež u nás môžete nájsť zaujímavé články z oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu.

Naším heslom je Všetko pre Váš zdravý život. Množstvo ľudí si myslí, že zdravá strava nie je chutná. Preto u nás nájdete aj zdravé recepty, ktoré pomôžu nainšpirovať aj vaše okolie k zaradeniu zdravých potravín do Vašich jedálničkov.

Krásne a pohodlné nakupovanie u nás Vám praje tím SUPER IMUNITA

p